oxysindustryRotatory

oxysindustry
RT 142
oxysindustry
RT 222
oxysindustry
RT 252
oxysindustry
RT 322
oxysindustry
RT 502/504
oxysindustry
RT 1002/1004

SERIA RT

Opis: 

NAZYWAMY SIĘ ROTO-BEC NIE BEZ PRZYCZYNY.

Firma Rotobec ma 40-letnie doświadczenie w produkcji ciągłych rotatorów do dużych obciążeń i kącie obrotu 360°.  Rotatory wiszące Rotobec zwisają z maszyny, tj. zamocowane są do jarzma (wieszaka) i są dostępne w wielu różnych rozmiarach. Zapewniają one ekonomiczną konserwację dzięki łatwo dostępnym punktom smarowania i silnikowi, co zmniejsza koszty eksploatacji. Naszym celem jest dostarczanie najbardziej niezawodnych rotatorów na rynku, bez względu na lokalizację użytkownika na świecie.

INNOWACJE ROTATORÓW

Firma Rotobec słynie z wielu rzeczy, ale na początku działalności wytwarzaliśmy najbardziej zaawansowane na świecie rotatory o obrocie ciągłym w zakresie 360°. Nasze rotatory wiszące RT są całkowicie uszczelnione, dzięki czemu można je całkowicie zanurzyć w wodzie o głębokości do 4,57 m. Jest to niezwykle przydatne w ratownictwie, pogłębianiu i przerobie drewna.

TRWAŁA KONSTRUKCJA

Wszystkie nasze rotatory cechują się wyjątkową odpornością na boczne obciążenia i a ich konstrukcja jest wytrzymała, ponieważ ich koła zębate są odpuszczane i hartowane. Nasze rotatory RT są niezwykle solidne i najtrwalsze. Dlaczego zadowalać się czymkolwiek a nie najlepszym?

JEDEN WYTRZYMAŁY WAŁEK ZĘBATY

Ułamanie zębów w kołach zębatych może okazać się kosztowne. Nasze najnowocześniejsze rotatory RT są standardowo wyposażone w całkowicie podparty wałek zębaty, zapewniający duży moment obrotowy i znaczne zmniejszenia zużycia przekładni zębatej przez cały okres eksploatacji rotatora. Możliwości rotatorów są większe niż mogłoby się wydawać.

oxysindustry oxysindustry oxysindustry oxysindustry oxysindustry

SERIA RGP

Opis: 

NAZYWAMY SIĘ ROTO-BEC NIE BEZ PRZYCZYNY.

Firma Rotobec ma 40-letnie doświadczenie w produkcji ciągłych rotatorów do dużych obciążeń i kącie obrotu 360°. Zapewniają one ekonomiczną konserwację dzięki łatwo dostępnym punktom smarowania i podzespołom, co zmniejsza koszty eksploatacji. Naszym celem jest dostarczanie najbardziej niezawodnych rotatorów na rynku, bez względu na lokalizację użytkownika na świecie.

INNOWACJE ROTATORÓW
MOCOWANIE DWUSWORZNIOWE

Firma Rotobec słynie z wielu rzeczy, ale na początku działalności wytwarzaliśmy najbardziej zaawansowane na świecie rotatory o obrocie ciągłym w zakresie 360°. Nasze rotatory RGP z ustawianiem położenia w obrocie są standardowo wyposażone w mocowanie sworzniowe. Ta metoda sprawia, że ​​montaż jest prosty i pozwala na łatwe przenoszenie osprzętu do przenoszenia materiałów pomiędzy maszynami, co zwiększa uniwersalność pracy.

TRWAŁA KONSTRUKCJA

Wszystkie nasze rotatory z ustawianiem położenia w obrocie cechują się konstrukcją przenoszącą duże obciążenia, gdyż ich koła zębate są odpuszczane i hartowane, dzięki czemu są niewiarygodnie solidnymi i najtrwalszymi rotatorami, jakie kiedykolwiek powstały. Dlaczego zadowalać się czymkolwiek a nie najlepszym?

INNOWACJE HYDRAULICZNE
ZAWÓR WAHLIWY

Rotatory z ustawianiem położenia w obrocie mogą być kłopotliwe ze względu na liczbę kanałów wymaganych do jednoczesnego sterowania całą hydrauliką chwytaka. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest dołożenie dodatkowych elementów hydraulicznych do maszyny, ale my znaleźliśmy o wiele bardziej skuteczną i znacznie tańszą alternatywę. Nasze rotatory RGP wyposażone są we wbudowany wahliwy zawór (VOS), który pozwala operatorom na pełną kontrolę nad wszystkimi ruchami chwytaka, bez potrzeby montowania dodatkowych układów hydraulicznych, nawet po dodaniu piły do chwytaka.

JEDEN WYTRZYMAŁY WAŁEK ZĘBATY

Ułamanie zębów w kołach zębatych może okazać się kosztowne. Nasze najnowocześniejsze rotatory RGP są standardowo wyposażone w całkowicie podparty wałek zębaty, zapewniający duży moment obrotowy i znaczne zmniejszenie zużycia przekładni zębatej przez cały okres eksploatacji rotatora. Możliwości rotatorów są większe niż mogłoby się wydawać.

Adres:

OXYS Sp. z o.o.  
ul. Parkowa 36
42-622 Świerklaniec
tel. +48 662-977-651
Tel. +48 604-659-006  

Adres:

Biuro zarządu:
ul. Janasa 13
41-506 Chorzów
Tel. +48 889-707-607 

Linki:

www.oxysindustry.pl
e-mail: biuro@oxysindustry.pl